. . . . . . .
Menu
. . . . . . .
Aktuality
31.08.13USA 2013
25.04.13Šanghaj
18.10.11Svatba
02.06.10CEC 2010 - 3. závod
. . . . . . .
Volné jízdy Most - 19.7.2007
Po jarních volných jízdách a CEC jsem se rozhodl, že vyměním svého Citroena AX za něco trošku většího, do čeho by se dala naložit motorka nebo ještě líp dvě. Přestože jsem říkal, že v životě bych nechtěl žádnou další francouzskou jebku, stojí mi teď před barákem Renault Espace. Nikdo tomu moc nevěří, ale ty dvě motorky se tam skutečně vejdou. No, doufám, že to chvíli vydrží pohromadě :)
V tomto období nebyly skoro žádné volné jízdy v Brně, takže Dzin dostal nápad, že bysme mohli pro změnu vyrazit do Mostu.
Inu co by ne. Jak jsme řekli, tak jsme udělali a do Mostu se vypravili. Cestou se nám podařilo ztratit kus vejfuku z Renaulta, ale žádný zvláštní dopad na zbytek jízdy to nemělo :)
Po dlouhých asi 4 hodinách jízdy jsme se dobabrali do Mostu a na druhý pokus jsme našli i místo, kde se jízdy prodávají. První dojem byl šokující - vládla poklidná atmosféra, "tísnilo" se tu celkem asi 15 motorkářů, žádná vážná fronta na prodej jízd... ...no prostě oproti Brnu pohoda. Pro začátek jsme si každej koupili jen jednu jízdu, neb strejda, co je prodával, pravil, že není problém pak přikoupit další.
Vyzbrojeni lístkem na jízdu jsme se šli oblíct a čekali na svůj čas, který za chvíli nastal.
Most jsem vůbec neznal (ani z Moto GP 3), takže prvních pár kol bylo doslova bloudění, kudy že to vlastně dál vede a časy tomu odpovídají (viz video). Povrch trati je celkem bída - hrbatý, špinavý, no prostě nic moc. Navíc trať je celkem úzká (jsem asi rozmazlenej z Brna).
Když už jsem si na trať konečně začal trochu zvykat, tak byla jízda náhle ukončena. Kurva!
No nic, holt bude ještě druhá. Šel jsem ji tedy koupit, ale co to? Prej je najednou vyprodáno. KURVA, KURVA, KURVA!!!
Co se dá dělat, holt jsme zas napráskali cebra do auta a vyrazili zas k domovu.
Po tom všem jsme si s Dzinem řekli, že příště na Most serem a už pro nás existuje akorát Brno.
Volné jízdy Most - 9 MB
Fotogalerie
102_7947.JPG 102_7950.JPG atc2k.jpg